Menu Zamknij

Trening skokowy i ujeżdżeniowy konia i jeźdźca

Nasz ośrodek to top infrastruktura, ale też

ambitni ludzie – wspaniała atmosfera

wysoko ustawione cele

dążenie do spełniania marzeń.

Poniżej prezentujemy niektórych trenerów, którzy prowadzą u nas na najwyższym poziomie treningi
Zapraszamy do kontaktu mb@becker-sport.pl / 600 747 544
trening skokowy

Monika Becker

“Persistence can change failure into extraordinary achievement.”

Aktywna zawodniczka zawodów międzynarodowych w skokach przez przeszkody. Do każdego jeźdźca podchodzi indywidualnie. Konie i treningi to jej pasja. Podstawa to zgrana para. Posiada II klasę sportowa, złotą odznakę. Chcąc rozwinąć skrzydła w skokach, zapraszamy do kontaktu i umówienia się na trening!

Krzysztof Mazur

wojskowa dyscyplina

Mistrz Polski, wieloletni zawodnik najwyższej rangi, startujący w barwach Legii.

Profesjonalne podejście do treningu skokowego i prawidłowej kontroli na parkurze to jego podstawa aby móc skakać wyższe przeszkody!

Nie taki straszny jak się wydaje 😉 wojskowe maniery zostawia na legii a na treningach daje super wskazówki i doprowadza konie i jeźdźców do wysokiego poziomu.

Matławski Piotr

Zawodnik GP w skokach

Doświadczony zawodnik, syn wielokrotnego Mistrza Polski dyrektora stada oraz wnuk pierwszego powojennego Mistrza Polski seniorów w skokach.  Specjalizuje się w treningu młodych koni od początku do startów w MPMK. Przez 10 lat w trening powierzała mu rodzina Ludo Phillipaertsa legendy Belgijskiego jeździectwa , konie z którymi pracował od początku teraz startują na poziomie Mistrzostw Świata. Spokojne podejście, chęć zgrania oraz indywidualne podejście do pary jeździec koń dają świetne rezultaty podczas współpracy . Zapraszam do treningu pary koń – jeździec do stałej współpracy lub konsultacje szkoleniowe z możliwością korekcji konia. Przyjmę również w trening konie młode , trudne oraz ogiery możliwość startów na zawodach na powierzonych koniach do poziomu GP.

Robert Wilczewski

Zawodnik grand prix skoków przez przeszkody

Członek kadry narodowej. Uczestnik Mistrzostw Europy Juniorów 2006 w Atenach, wicemistrz Polski Młodych Jeźdźców z 2009, zwycięzca Ssang Young Kuźnia Cup. Jako trener prowadzi konsultacje oraz treningi, wprowadzając jeźdźców i konie w świat sportu od podstaw do klasy Grand Prix. Wśród jego sukcesów można wyróżnić doprowadzenie zawodniczki Julii Błaszczak do konkursów Grand Prix, HPP oraz MPJ.

Karina Uszyńska

Aktywny trener i zawodnik I klasy sportowej Ujeżdżenia

Związana z jeździectwem od 25 lat. Swoją przygodę z jeździectwem rozpoczęła wieloletnim treningiem skoków przez przeszkody gdzie miała szanse zdobyć wszechstronną wiedze dotyczącą chociażby gimnastyki ciała konia. Startowała w konkursach skokowych do N klasy. Ujeżdżenie stało się jej pasją w roku 2008 Od podstaw prowadzona przez Gabriele Jaworską-Mazur a następnie trenerkę i sędzinę p. Anne Piasecką. Aktualnie wszystkie wysokie ambicje sportowe spełnia pod okiem międzynarodowego zawodnika i trenera Przemysława Kozanowskiego. Wielokrotna uczestniczka HPP i medalistka MWiM. W pracy z jeźdźcem stawia przede wszystkim na kompleksowe przygotowanie ciała i precyzyjne szkolenie dosiadu, tak aby komfort konia nie był zaburzony podczas treningu. Za cel obiera solidne podstawy szkoleniowe u wierzchowca takie jak poprawna i czytelna reakcja na pomoce. Do każdego treningu podchodzi indywidualnie a doświadczenie zdobyte na parkurach i czworobokach wdraża w codzienny trening swoich podopiecznych.

Alicja Bełdowska

Zawodniczka i trenerka z idealnym podejściem do najmłodszych

Z końmi związana od ponad 20 lat, zawodniczka, trenerka, certyfikowany Instruktor Szkolenia Podstawowego PZJ. Stale rozwijająca swoje umiejętności i uzupełniająca swoją wiedzę, ostatnio o studia podyplomowe z psychologii sportu. W świat jeździectwa wprowadziła i doskonaliła umiejętności wielu dzieci i młodzieży, prowadząc treningi i obozy od prawie 10 lat. W pracy z jeźdźcami stawia na wszechstronny rozwój pary, dobrą równowagę, ale przede wszystkim na dużą samoświadomość jeźdźca. Bliskie jest jej podejście, że bez głowy nie ma ciała, dlatego do swoich treningów wplata elementy treningu mentalnego. Pracuje zarówno z dziećmi, młodzieżą jak i dorosłymi. Specjalizuje się w treningu ujeżdżeniowym, ujeżdżeniu do skoków, skokach gimnastycznych, przygotowaniu do odznak i zawodów. Zapraszam do kontaktu. Prowadzę treningi również w języku angielskim.

Magdalena Bukała

Zawodniczka i trenerka dzieci i młodzieży
Zawodniczka skoków oraz WKKW. Swoje doświadczenie zdobywała także przez kilka lat w Wielkiej Brytanii, gdzie trenowała m.in. u rodziny Taylor-Wilson. Główne swoje starty zaliczała na kucykach grupy D w konkursach do 130 prowadząc je od zera, później na dużych koniach, aż zajęła się treningiem koni i jeźdźców. Zajmuje się dziećmi i młodzieżą na kucach i dużych koniach, ma na koncie starty zawodniczki w cavaliadzie, brązowy medal Halowego Pucharu Polski oraz kilka wygranych GP kuców, aktualnie szykuje swoją zawodniczkę Nadie Ambroziak do Mistrzostw Europy Pony. Możliwość treningów w języku angielskim. 

Bartosz Szewczyk

ZawodniK skoków przez przeszkody
Zawodnik skoków przez przeszkody 

Przemysław Kozanowski

Zawodnik GP i trener klasy MIstrzowskiej
w ujeżdżeniu

Wieloletni członek kadry narodowej. Uczestnik mistrzostw Europy w Goeteborgu 2017r. wielokrotny medalista mistrzostw Polski, Lamprechtshausen CDI*** Austria 2016 1 miejsce w GP , 1 miejsce w GPF -Wiener Neustade CDI * Austria 2017 2 miejsce w GP – Janów Podlaski CDI*** Polska 2017 2 miejsce w GP, 1 miejsce w GPS – Sopot CDI*** Polska 2018 1 miejsce w GP, 2 miejsce GPS. Od 2007r na stałe szkolący się za granicą. Rozpoczął pod okiem fińskiej zawodniczki K. Kyrklund potem 6 lat w Monachium z Ullą Salzgeber a obecnie pracuje i szkoli się pod okiem selekcjonera kadry Niemiec Jonnego Hilberatha.