Menu Zamknij

Trening skokowy i ujeżdżeniowy konia i jeźdźca

Nasz ośrodek to top infrastruktura, ale też

ambitni ludzie – wspaniała atmosfera

wysoko ustawione cele

dążenie do spełniania marzeń.

Poniżej prezentujemy niektórych trenerów, którzy prowadzą u nas na najwyższym poziomie treningi
Zapraszamy do kontaktu mb@becker-sport.pl / 600 747 544
trening skokowy

Monika Becker

“Persistence can change failure into extraordinary achievement.”

Aktywna zawodniczka zawodów międzynarodowych w skokach przez przeszkody. Do każdego jeźdźca podchodzi indywidualnie. Konie i treningi to jej pasja. Podstawa to zgrana para. Posiada II klasę sportowa, złotą odznakę. Chcąc rozwinąć skrzydła w skokach, zapraszamy do kontaktu i umówienia się na trening!

Stanisław Mól

zawodnik i trener młodych koni

Trener młodych koni
Instruktor szkolenia podstawowego PZJ

Posiadam kilkunastoletnie doświadczenie w pracy z młodymi końmi. Dobrą podstawę do treningu młodych koni zdobyłem w technikum hodowli koni, kursach behawioralnych PSTB. Jako podstawę w treningu młodych koni uważam prace na lonży. Jestem pedagogiem i szkoleniowcem PZJ z wieloletnim stażem . Przygotowuje konie do prób dzielności czy pierwszych startów w zawodach a także jeźdźców do odznak czy startów w zawodach. Na codzień trenuje i uczestniczę w kursach, klinikach i szkoleniach by ustawicznie się rozwijać.
Dyscypliny w których czuje się najlepiej to ujeżdżenie, skoki, cross, WE
Kontakt tel 662109167

Dominika Kraśko

Zawodnik GP i trener klasy MIstrzowskiej
w ujeżdżeniu

Wieloletnia członkini kadry narodowej. 

Robert Wilczewski

Zawodnik grand prix skoków przez przeszkody

Członek kadry narodowej. Uczestnik Mistrzostw Europy Juniorów 2006 w Atenach, wicemistrz Polski Młodych Jeźdźców z 2009, zwycięzca Ssang Young Kuźnia Cup. Jako trener prowadzi konsultacje oraz treningi, wprowadzając jeźdźców i konie w świat sportu od podstaw do klasy Grand Prix. Wśród jego sukcesów można wyróżnić doprowadzenie zawodniczki Julii Błaszczak do konkursów Grand Prix, HPP oraz MPJ.

Karina Uszyńska

Aktywny trener i zawodnik I klasy sportowej Ujeżdżenia

Związana z jeździectwem od 25 lat. Swoją przygodę z jeździectwem rozpoczęła wieloletnim treningiem skoków przez przeszkody gdzie miała szanse zdobyć wszechstronną wiedze dotyczącą chociażby gimnastyki ciała konia. Startowała w konkursach skokowych do N klasy. Ujeżdżenie stało się jej pasją w roku 2008 Od podstaw prowadzona przez Gabriele Jaworską-Mazur a następnie trenerkę i sędzinę p. Anne Piasecką. Aktualnie wszystkie wysokie ambicje sportowe spełnia pod okiem międzynarodowego zawodnika i trenera Przemysława Kozanowskiego. Wielokrotna uczestniczka HPP i medalistka MWiM. W pracy z jeźdźcem stawia przede wszystkim na kompleksowe przygotowanie ciała i precyzyjne szkolenie dosiadu, tak aby komfort konia nie był zaburzony podczas treningu. Za cel obiera solidne podstawy szkoleniowe u wierzchowca takie jak poprawna i czytelna reakcja na pomoce. Do każdego treningu podchodzi indywidualnie a doświadczenie zdobyte na parkurach i czworobokach wdraża w codzienny trening swoich podopiecznych.